21 sexy svatebních šatů pro budoucí nevěsty

11. Svatební šaty s bočním rozdělením

Šaty s rozparky na bocích se staly velmi oblíbenými. Od slavných osobností, které nosí tento styl na akcích, až po fashionisty, kteří nosí šaty při zvláštních příležitostech. Tato další myšlenka ukazuje, jak ohromující vypadá rozdělení na svatební šaty. Jak vidíte, šaty jsou hezké a elegantní a rozdělení je super stylová funkce navíc. Milujeme tyto šaty, vypadaly by úžasně na každé svatbě.

Svatební šaty s bočním rozdělením

Zdroj: @allurebridals

12. Sexy svatební šaty s overkirt

Dříve v příspěvku jsme představili prohlášení šaty s overkirt. Dále máme další svatební šaty s overkirt, ale tohle ukazuje, jak nosit styl jiným způsobem. Tyto šaty jsou přiléhavé se srdíčkovým výstřihem a tylovou sukní. Tylová sukně dodává šatům úplně jiný vzhled. Získáte stylové, moderní svatební šaty s klasickým princeznovským vzhledem.

Sexy krajkové svatební šaty s overkirt

Zdroj: @musebyberta

13. Ohromující šaty přes rameno

Dále máme ohromující šaty přes rameno. Tyto šaty jsou bílé krajky, mají dlouhé rukávy přes rameno a mají také nádhernou sukni mořské panny. Takové šaty budou ohromovat a byly by ideální pro nevěstu, která chce ve svůj velký den vypadat okouzlující.

Ohromující svatební šaty přes rameno

Zdroj: @designerbridalroomkl

14. Svatební šaty s krásnými zády

Náš další nápad na šaty obsahuje šaty s krásnou funkcí na zádech. Zadní část šatů je čistá s bílou výšivkou a knoflíky. Milujeme bílé knoflíky na zádech, protože dodávají šatům elegantní vintage vzhled. Existuje spousta dalších šatů k dispozici v různých stylech s takovými knoflíky.

Svatební šaty s krásnými zády

Zdroj: @justinalexander

15. Šaty mořské panny s Cape

Pokud chcete jedinečné a stylové šaty, tento další nápad by mohl být pro vás. Tyto bílé krajkové šaty mají elegantní sukni mořské panny a ohromující čistou pelerínu. Mys je krásný a stylový prvek se tak často nevidí. Takové šaty budou slušet nevěstě, která se ráda odlišuje, chce vypadat elegantně a která chce šaty, které si hosté zapamatují.

Sexy šaty mořské panny s kapucí

Zdroj: @designerbridalroomkl

16. Okouzlující šaty

Plánujete glam svatbu a potřebujete nádherné šaty, které by odpovídaly tématu? Pak by to mohly být šaty, které hledáte. Má zlatý výstřih s krásnými detaily a zametací sukni. Tyto šaty jsou dokonalým způsobem, jak vypadat sexy a elegantně. Díky ní bude každá nevěsta ve svůj velký den vypadat úžasně.

Sexy a okouzlující svatební šaty

Zdroj: @berta

17. Sexy svatební šaty s jiskřivými krystaly

Zvláštní příležitost vyžaduje jiskru! Tyto svatební šaty mají ohromující krystaly kolem živůtku a na dvou pásech vzadu. Díky jiskření vypadají popruhy a živůtek okouzlující. Milujeme další detaily šatů, jako jsou krajky a knoflíky. To by byla skvělá volba pro nevěsty, které chtějí luxusní svatební šaty.

Sexy svatební šaty s jiskřivými krystaly

Zdroj: @timelesselegancetasmania

18. Romantické krajkové svatební šaty

Máte svatbu na pláži, boho nebo rustikální svatbu? Pak by tyto šaty mohly být dokonalé. Šaty mají srdíčkový výstřih s čistým živůtkem, zatímco sukně je volná. To by vypadalo perfektně pro jakékoli z uvedených témat, protože je lehké, stylové a bude vyhovovat venkovnímu letnímu počasí.

Romantické krajkové svatební šaty

Zdroj: @lizmartinezbridal

19. Sexy svatební šaty s funkcí Pretty Sleeve

Nejjednodušší šaty lze ozdobit rukávy a dalšími stylovými prvky. Tyto dlouhé zametací šaty mají jednoduchý design. Avšak pouhé světlé rukávy skutečně oživují vzhled. Bez rukávů by tyto šaty byly elegantní a minimální, ale s nimi jsou šaty hezké a okouzlující. Můžete najít jakékoli šaty a mít takovéhle rukávy, nebo můžete najít něco podobného.

Sexy svatební šaty s hezkým rukávem

Zdroj: @countrybrideandgent

20. Svatební šaty s krajkou zpět

Aby šaty byly sexy, nemusí být přehnané. Tyto další šaty mají čistý živůtek a dlouhou volnou sukni. I když je to spíše klasický a tradiční design, je to sexy a stylové. Takové šaty budou slušet každé nevěstě. Šaty můžete rozzářit jasnými květinami a krásným updo, abyste získali výraznější vzhled.

Krásné svatební šaty s krajkovým zády

Zdroj: @pronovias

21. Svatební šaty s hlubokým výstřihem a boční výstřihem

Poslední na našem seznamu jsou tyto svatební šaty s hlubokým výstřihem a rozdělením po stranách. Tyto šaty kombinují některé ze vzhledů, které jsme uvedli v celém příspěvku, a vytvořte úžasné a sexy šaty. Má boční rozparek, nízký výstřih, čistý živůtek a lehký materiál. Takové šaty by slušely sebevědomé nevěstě, která chce učinit prohlášení. Na svatbu na pláži by to vypadalo úžasně.

Sexy svatební šaty s hlubokým výstřihem a boční výstřihem

Zdroj: @berta

Doufáme, že jste našli perfektní sexy svatební šaty!

Published
Categorized as Móda