25 ohromujících outfitů ze 4. července, které si zamilujete

4. červenec je jednou z našich oblíbených svátků. Typická oslava zahrnuje ohňostroj, grilování a spoustu vlasteneckých barev a symbolů. Řekněme, že je to relaxační den, který byste si neměli nechat ujít.

Ať už plánujete vyrazit s rodinou na grilování na zahradě nebo oslavit dovolenou s přáteli na pikniku, potřebujete alespoň něco v červené, bílé nebo modré barvě. Díky slavnostnímu oblečení bude vaše oslava 4. července ještě zábavnější a nezapomenutelnější.

Abychom vám usnadnili život, shromáždili jsme 25 úžasných nápadů na oblečení, které si zcela zamilujete.

1. Bílé šaty + červené & Modré doplňky

První oblečení, které vám musíme ukázat, obsahuje elegantní bílé šaty s červenými a modrými doplňky. Bílé šaty jsou ve vaší skříni nezbytností, protože je můžete okouzlit 4. července, ale budete je moci nosit i při jiných příležitostech. Můžete znovu vytvořit vzhled nebo zvolit jakékoli modré a červené doplňky, které budete nosit k bílým šatům.

Bílé šaty + červené & amp; Modré doplňky

Zdroj: halliedaily.com

2. Vlastenecká blůza + černá sukně + hnědé doplňky

Dále tu máme trendový a nápadný nápad na oblečení. Tento outfit má roztomilou černou sukni, jednoduché bílé tričko a vlasteneckou blůzu. Toto oblečení by bylo ideální pro jakoukoli oslavu 4. července. Odvážnou blůzu, jako je tato, lze nosit k džínům a tričku, pokud sukně není pro vás. Pokud nemůžete najít blůzu, jako je tato, nebo potřebujete oblečení na poslední chvíli, zkuste místo toho červenou nebo modrou blůzu.

Vlastenecká blůza +černá sukně

Zdroj: teenvogue.com

3. Červená blůza + modré šortky

Pokud chcete odvážný outfit, díky kterému budete vyčnívat z davu, pak je to pro vás. Zde máme zářivou červenou blůzu, která byla nošena jasně modrými šortkami. Modrá a červená spolu vypadají úžasně a barevná kombinace je ideální pro dovolenou. Vzhled můžete zakončit bílými botami nebo bílým doplňkem. Takový outfit je skvělý na letní venkovní oslavy.

Červená blůza a modré šortky

Zdroj: addicted2etsy.com

4. Červená blůza + bílá & Modrá pruhovaná sukně + zlaté detaily

Chcete mít tento 4. července glam outfit? Pokud ano, musíte se podívat na tento další vzhled. Toto oblečení zahrnuje elegantní červenou blůzu, bílou a modrou pruhovanou sukni a je zakončeno zlatými šperky, doplňky a lesklou taškou. Je to skvělé oblečení, protože každý z těchto kousků můžete nosit společně pro vlastenecký oděv, ale každý den můžete nosit každý zvlášť. Nejde tedy jen o jednodenní oblečení, můžete každou položku nosit znovu a znovu.

Červená blůza + bílá & amp; Modrá pruhovaná sukně

Zdroj: hellofabblog.blogspot.com

5. Roztomilý & Pohodlný outfit

Náš další nápad je elegantní a roztomilý a budete se v něm také cítit pohodlně! Toto oblečení má bílou sukni, pruhovaný top a červené boty a doplňky. Něco takového by bylo ideální pro uvolněné letní oslavy, jako je grilování. Dalo by se dokonce trochu glam to na večírek tím, že nosí podpatky. Toto je další oblečení, které lze nosit i každý jiný den.

Roztomilý & amp; Pohodlný modrobílý a červený outfit

Zdroj: kitanascloset.com

6. Halenka s americkou vlajkou + riflové šortky + kotníkové boty

Pokud hledáte ležérní, vlastenecký a snadno nositelný outfit, pak by to pro vás mohlo být ideální. Zde máme blůzu inspirovanou americkou vlajkou s roztomilými džínovými šortkami a kotníkovými botami. Je to tak uvolněné a stylové. Pokud jste nechtěli nosit šortky, pak podobná blůza bude skvěle vypadat i s džíny.

Blůza s americkou vlajkou + džínové šortky

Zdroj: aroundlucia.com

7. Stars Tee + Skinny Jeans

Chcete oslavit 4. července, ale nechcete mít příliš odvážný nebo přehnaný outfit? Pokud ano, musíte se podívat na tento další nápad. Tento vzhled má roztomilé tričko s hvězdným vzorem, džíny a stylové boty. Takové oblečení vám umožní připojit se k dovolené, ale nenápadným způsobem. Tričko a džíny, jako je toto, můžete nosit i jakýkoli jiný den, takže budete podobné kousky nosit znovu a znovu.

Stars Tee + Skinny Jeans

Zdroj: mystylevita.com

8. Bílá & Červený outfit + boty s americkou vlajkou

Snadný způsob, jak oživit jakýkoli outfit pro tuto příležitost, je boty. Zde je skvělý příklad. Toto oblečení zahrnuje bílý top, červené šortky a je doplněno úžasnými botami z americké vlajky. Jak vidíte, boty dělají tento outfit připravený na oslavy. Můžete si koupit boty takto nebo si můžete koupit ploché boty s designem vlajky. Pokud máte rádi řemesla, můžete bílé boty ozdobit červenými a modrými značkami. Noste boty s topem a šortkami, jako je třeba, nebo s oblečením podle svého výběru.

Bílá & amp; Červený outfit + boty s americkou vlajkou

Zdroj: modejunkie.com

9. Červená & Bílá pruhovaná midi sukně

Dále vám ukážeme elegantní a elegantní oblečení. Tento outfit má námořnickou blůzu s bílými kotvami a ohromující červeno -bílou pruhovanou sukni. Milujeme sukni, vypadá nádherně! Takové sukně si můžete koupit online a můžete je nosit s jakýmkoli červeným, bílým nebo modrým topem. Kotníková halenka je také roztomilá a ukazuje, že 4. července můžete nosit různé vzory, protože kvůli barvám budou stále vypadat vlastenecky.

Červená & amp; Bílá pruhovaná midi sukně

Zdroj: pinkpeonies.com

10. Denim + červené a bílé pruhy

Náš další nápad je další ležérní a stylový outfit. Tento vzhled nabízí džínové kalhoty s červeno -bílým pruhovaným topem. Je to tak roztomilé oblečení a bylo by ideální pro grilování nebo piknik. Obnovte vzhled s americkou vlajkou nebo jen jděte na denim a pruhy. Ať tak či onak, bude to ideální pro oslavy.

Denim + červené a bílé pruhy

Zdroj: sincerelyjules.com

11. Perfect Casual Outfit

Dříve v příspěvku jsme sdíleli oblečení, které představovalo džínové šortky a blůzu inspirovanou vlajkou. Pokud se vám tento nápad líbil, může se vám líbit i tento. Toto oblečení je trochu podobné, ale šortky mají místo košile vlastenecký vzor. Takže šortky mají design hvězd a pruhů, zatímco halenka je prostá. Vzhled je zakončen červenými botami a roztomilým svetrem. Jedná se o uvolněný outfit, který se snadno nosí.

Perfektní příležitostný outfit na 4. července

Zdroj: awitpblog.com

12. Džínová košile + kalhoty s americkou vlajkou

Pokud šortky nejsou vaše věc, proč nezkusit místo toho nosit kalhoty se vzorem ?! Můžete si vyzkoušet oblečení takhle. Tento outfit má roztomilou džínovou košili s odvážnými kalhotami z americké vlajky. Je to zábavný, živý a trendový vzhled, který je ideální pro dámy, které rády vyčnívají z davu. Takto oblečený oděv můžete obléknout nahoru nebo dolů tak, aby vyhovoval jakékoli události 4. července.

Džínová košile + kalhoty z americké vlajky

Zdroj: aienjamir.com

13. Bílá & Modrý outfit + vlajka jako příslušenství

Snadný způsob, jak vypadat vlastenecky, je přidat vlajku. Můžete nosit vlajku na ramenou, nosit ji jako šálu nebo si ji můžete přivázat k tašce, jako na obrázku. Toto další oblečení je elegantní a pruhované, ve skutečnosti má atmosféru Chanel a je zakončeno džíny, roztomilými botami a taškou s doplňky. Jak vidíte, vlajka opravdu oživuje oblečení a je připravena na oslavu 4. července.

Bílá & amp; Modrý outfit

Zdroj: halliedaily.com

14. Pruhovaný top + červená bunda

Dále vám ukážeme odvážný a stylový nápad na oblečení. Tento vzhled má pruhovaný top, světlé džíny a zářivou červenou bundu. Pruhy a červená bunda jsou pro tuto příležitost ideální a tyto kousky snadno najdete v obchodech. Je to další outfit, který byste si mohli obléknout vícekrát. Obnovte tento vzhled nebo můžete zkusit modrou bundu místo červené, pokud je červená příliš jasná.

Pruhovaný top + červená bunda

Zdroj: walkinwonderland.com

15. Kraťasy s americkou vlajkou + bílý top

Pokud je předpověď počasí na 4. července horká a slunečná, zvažte oblečení, jako je toto. Tady máme stylové oblečení, které zahrnuje roztomilý bílý top s šortkami z americké vlajky. Vlajkový design na těchto šortkách byl vytvořen ručně, takže pokud máte ve skříni staré šortky, zvažte pořízení a vyžehlete si je na dovolenou. Na internetu je spousta návodů, které vám ukážou, jak vytváříte mnoho různých návrhů vlajek pro kutily.

DIY šortky s americkou vlajkou + bílý top

Zdroj: olivianoell.blogspot.com

16. Roztomilý USA Top

Náš další nápad je další snadno nositelný outfit. Tento vzhled má top USA a roztomilou bílou sukni. Je to uvolněný, ležérní a stylový letní outfit, který bude slušet každému. Pokud nechcete nosit sukni, bude podobný top vypadat skvěle i k džínům. V každém případě by to byl perfektní vzhled pro grilování nebo piknik.

Roztomilý nápad USA pro nejlepší oblečení

Zdroj: @jenatoomey

17. Modrý top a bílé šortky

4. července můžete nosit stylové vzory, protože pokud budou v červené, bílé nebo modré barvě, budou stále vypadat vlastenecky. Zde je skvělý příklad typu oblečení, které byste mohli nosit. Tento outfit tvoří bílé šortky a roztomilý modrý gingham top. Vzhled je zakončen také červenými doplňky. Tento outfit milujeme, je jedním z našich oblíbených!

Modrý top a bílé šortky

Zdroj: @aubschick

18. Stylová pruhovaná sukně

Dále vám ukážeme další stylovou sukni. Tato sukně má trendový pruhovaný vzor a barvy jsou červená, bílá a modrá. Byl nošen s odvážným modrým topem a hezkými bílými botami. Takový outfit by byl ideální na večírek. Toto je další pohled, kde lze kousky znovu nosit v běžný den. Je to elegantní vzhled a takové sukně lze najít online.

Stylový outfit s pruhovanou sukní

Zdroj: @miriam_tardiff

19. Červený, bílý a modrý vršek

Pokud hledáte stylové a ležérní oblečení, pak je to pro vás. Zde máme šedý vrchol, který obsahuje slova červená, bílá a modrá a slova jsou také ve stejných barvách. Nahoře byly nošeny černé šortky a elegantní a lehké zakrytí. Jedná se o krásný outfit, který má boho atmosféru. Hodil by se komukoli a je ideální pro letní oslavy.

Červený, bílý a modrý top

Zdroj: @gypsycreekboutique

20. Džínová košile, bílé kalhoty a roztomilá čelenka

Nechcete mít příliš přehnaný outfit? Pokud ano, mohlo by to být pro vás ideální. Tady máme roztomilý a ležérní outfit, který obsahuje bílé kalhoty, riflovou košili a barevnou čelenku. Zaškrtává všechna políčka. Existují vlastenecké barvy, hodí se k letní sezóně a bude vypadat stylově pro jakoukoli oslavnou událost. Pokud jste chtěli odvážnější oblečení, pak byste místo modré mohli nosit červený top.

Džínová košile, bílé kalhoty a roztomilá čelenka

Zdroj: @leahkathrynvs

21. Svetr hvězd a pruhů

Přestože je 4. červenec v létě, můžete stále nosit lehký svetr. Lehký svetr nebude příliš teplý a pokud se trochu ochladí, bude vás udržovat v pohodlí. Dalo by se vybrat svetr takhle. Je modrý s červeno -bílým pruhovým designem a jsou na něm také hvězdy. Svetr byl nošen s šortkami a bílými teniskami. Takové svetry lze koupit online a takový outfit bude slušet každému.

Svetr hvězd a pruhů

Zdroj: @livingrichman

22. Letní pruhovaná košile

Další oblečení, které vám musíme ukázat, je jedním z našich oblíbených, protože je letní a má vintage atmosféru. Toto oblečení má pruhovanou košili, která je zavázána v pase, džíny a červené doplňky. Je to elegantní a stylový nápad na oblečení 4. července a toto je perfektní vzhled pro grilování, venkovní párty a další.

Letní pruhovaná košile

Zdroj: @john_apsey_photography

23. Jednoduché červené šaty

Takto můžete mít svůj outfit 4. července jednoduchý a stylový. Zde máme odvážné červené šaty, které byly nošeny s roztomilým sakem a krásnými doplňky. Přestože používá pouze jednu z vlasteneckých barev, je pro tento den stále perfektní. Oblečení, jako je tento, lze obléknout nahoru nebo dolů, aby vyhovovalo každé události. Místo toho můžete tento vzhled znovu vytvořit nebo si vybrat modré nebo bílé šaty.

Jednoduché červené šaty

Zdroj: @thepolishedpearls

24. Tričko America

Náš další nápad na outfit je cool a trendy. Tento vzhled je vybaven červeným zoufalým tričkem s nápisem Amerika a bylo nošeno k džínovým šortkám. Je to stylový outfit, který bude slušet každému. Podobné topy, jako je tento, najdete online a můžete ho nosit i k džínům nebo sukni.

Nápad na outfit trička America

Zdroj: @overanalyzedthat

25. Svetr s roztomilými hvězdami

Poslední oblečení 4. července vám musíme ukázat další roztomilý svetr. Je lehký a bílý s modrými hvězdami. Byl nošen s džínovými šortkami. Milujeme tento svetr, protože se bude hodit k oslavám, ale bude vypadat stylově i ostatní dny. Noste jej ke šortkám nebo k džínům. K tomuto oblečení byste mohli nosit červené doplňky nebo červenou barvu rtů, aby to bylo patriotičtější.

Roztomilý hvězdný svetr

Zdroj: @pinkhangercharlotte

Doufáme, že jste se inspirovali těmito outfity ze 4. července!

Published
Categorized as Móda