25 nejkrásnějších šatů pro družičku na jaro

11. Dlouhé, flitrové šaty

Je to špatně, že tak trochu chceme dlouhé, flitrové šaty jako skutečné svatební šaty? Ano? Dobře, ale stále neměníme názor.

Neodpovídající dlouhé šaty pro družičku s družičkou

Zdroj: @alfredangelobridal

Jsou ohromující. Nemůžeme se na ně přestat dívat. Ten zadní detail je tak dokonalý, ale nezapomeňte svým družičkám říct, že si budou muset obléknout vlasy. Zakrývat ten ohromující design nemá smysl.

12. Bílé šaty s dlouhým rukávem

Jak vnímáte dlouhé rukávy? Na zimní svatbu je to opravdu dobrý nápad. Skvělý způsob, jak zahnat husí kůži, když bunda nebo přehoz jen kazí vzhled.

Bílé šaty pro družičku s dlouhým rukávem

Zdroj: @inlightenphotography

Jsou jednoduché, každý trochu jedinečný, a navíc jsou elegantní. Byli bychom tak pyšní na takové družičky. Nechtěl bys?

13. Dlouhé, modré šaty

Sassy, ​​sexy a smyslná – tři slova, která bychom použili k popisu těchto krásných dlouhých, modrých šatů, rozhodně jeden z nejlepších nápadů v krásných šatech pro družičku, pokud se nás zeptáte.

Dlouhé modré šaty přes rameno pro družičku

Zdroj: @inlightenphotography

Tato ohromující dlouhá sukně je skvělým doplňkem – můžete mít miniaturní repliky svého vlastního svatebního vlaku. Ve skutečnosti můžete mít cokoli chcete. Své VAŠE velký den.

14. Dlouhé, neutrální šaty

Když je váš kruh přátel tak krásný, nepotřebují šaty, aby to zvýraznili, co třeba tyto dlouhé, neutrální šaty? Všechno na tomto vzhledu je drzé a jednoduché, sofistikované. A to jsou tři S, které rozhodně milujeme, pokud jde o krásné šaty pro družičku.

Dlouhé neutrální šaty pro družičku

Zdroj: @twobirdsbridesmaid

Jsou v různých délkách a stylech, ale všechny jsou stále dlouhé a splývavé, takže každá nevěsta dostane šaty, které jsou pro ni jedinečné. Myslíme si, že je to skvělý nápad. A co ty??

15. Podzimní burgundské šaty

Pro podzimní svatbu budou stačit jen ty nejteplejší tóny. Nezahřejete se o moc víc než tyto krásné burgundské šaty, téměř dokonalé sladění s nevěstinými červenými kytičkovými růžemi.

Podzimní burgundské šaty pro družičku

Zdroj: @alfredangelobridal

Nevěsty se často bojí používat červené odstíny během svého velkého dne, většinou kvůli „špatným“ tradicím a mýtům. Říkáme šrot pověrčivosti. My MILOVAT tyhle družičky vypadají!

16. Sexy, krajkové šaty

Většina nevěst nechce, aby jejich družičky byly v největší den jejich života drzé a sexy. Ale pak zase nejste většina nevěst. Pokud jste na svůj drzý kruh pyšní, ukažte se jim. Tato drzá a sexy malá krajková čísla jsou na to ideální.

Sexy krajkové šaty pro družičku

Zdroj: @weddingsbyyourstruly

Sexy, ale ne příliš sexy. Správné množství masa, ale zase ne příliš. Je to perfektní kombinace a my jsme také úplně vykopali ten tmavě modrý odstín!

17. Dlouhé, květinové šaty

Možná už máte v hlavě barevné schéma, ale někdy se vyplatí přemýšlet trochu mimo krabici. Pokud některá z vašich družiček navrhne barvu, o které jste neuvažovali, nechte ji šaty vyzkoušet a zkuste to vedle šatů.

Dlouhé květinové šaty pro družičku na jarní svatbu

Zdroj: @bertabridal

Nové barevné schéma může fungovat perfektně a to, že ho nevidíte ve své původní vizi, neznamená, že nemůže být dokonalým dokončením vašeho velkého dne.

18. Dlouhé, tmavě šedé šaty

Tyto tmavě šedé šaty jsou opravdu uměleckým dílem, a přestože tmavší odstíny nemusí být vaší první volbou, nakonec mohou být vaší poslední … Trochu jsme se zamilovali do všeho, co se týká tohoto svatebního dne.

Dlouhé tmavě šedé šaty pro družičku

Zdroj: @twobirdsbridesmaid

Opět platí, že tmavší barvy jsou vždy lichotivější, takže máte větší šanci udělat radost každému. Tato tekoucí tkanina je také vynikající volbou a opět teče přes hrudky a nerovnosti, než aby je zvýraznila. Rozhodně takový, se kterým budete mít úspěch, když se do něj dostanete všichni.

19. Neutrální, neodpovídající šaty

Jedním z největších problémů, s nimiž se nevěsty při nakupování šatů pro družičky potýkají, je získání řady oděvů, které se hodí každému na párty. Maid of honor se nemusí líbit barevné schéma, nebo se vašemu nejlepšímu příteli ze střední školy nemusí líbit délka. Když se rozhlížíte po těchto nádherných šatech, je třeba vzít v úvahu spoustu věcí a jediný způsob, jak se přiblížit téměř každému, je potěšit spoustu otázek.

Neodpovídající neutrální šaty pro družičku

Zdroj: @kleinfeldbridal

Požádejte své družičky, aby si zapsaly věci, které v šatech rozhodně NECHCOU, a pak věci, které by si v šatech přáli. Pak můžete zjistit, co by mohlo fungovat plošně, a odtud jít. Vaší další možností je nechat své družičky vybrat si vlastní šaty z podobného barevného schématu, jen další tip pro vás.

Published
Categorized as Móda