31 nejkrásnějších svatebních šatů

21. Krajkové šampaňské šaty s otevřenými zády

Když se rozhodnete mít otevřená záda, budete se během obřadu a svatební snídaně cítit sexy a budete v pohodě. Toto je oblíbená volba stylu, pokud jste náchylní k horku a nervozitě nebo se v létě vdáváte.

Krajkové šampaňské svatební šaty s otevřenými zády

Zdroj: @dollhouse_xoxo

22. Sexy šaty s dlouhými krajkovými rukávy

Chcete sexy šaty? Představte si, že jdete uličkou v tomto, každý se k vám otočí, v těchto velkolepých sexy šatech s dlouhým rukávem. Má nádherné detaily na pažích a hrudi s hedvábnou hladkou sukní. Síťovina funguje tak dobře s pletí modelek, protože vypadá, že neexistuje žádná síť! Jednoduchý hedvábný opasek doplňuje hedvábnou sukni i krajkový top.

Sexy svatební šaty s dlouhým rukávem

Zdroj: @maryioannidiscouture

23. Dokonalé jarní svatební šaty

Tyto šaty jsou ideální pro jarní svatbu. Pokud jste si stanovili datum na jaro, zaměřte se na tyto šaty. Má špagetová ramínka, detaily okvětních lístků, které budou odrážet roční období a vypadají kouzelně. Velmi pohodlné pro celodenní svatbu, takže nemusíte přemýšlet o druhých šatech.

Bílé květinové svatební šaty

Zdroj: @steven_khalil

24. Svatební šaty s dlouhým rukávem

Možná máte srdce na plesových šatech s dlouhým rukávem. Pokud ano, je to pro vás ideální. Má jiskru, půvab, eleganci a bude vypadat úžasně na jakémkoli tvaru těla. Toto jsou plesové šaty Princess, o kterých sní každý. Pokud chcete mít svatební šaty v tradičním stylu, určitě to tak bude. Dokončete vzhled jiskřivým hubeným páskem.

Bílé krajkové svatební šaty s dlouhým rukávem

Zdroj: @altamodabridal

25. Svlékací šaty přes rameno, mořská panna

Milujete trend mimo rameno? Pak se připravte ukázat svá ramena i ve svatební den! Styl off-the-rameno byl viděn na mnoha celebritách a je oblíbený u mnoha nevěst. Udržujte ji hladkou a rovnou dolů pomocí šatů s mořskou pannou, které dodají kopu dnu. Přidejte krajku, abyste měli jemný jemný povrch.

Svatební šaty off mořská panna přes rameno

Zdroj: @brides_selection

26. Sexy svatební šaty bez ramínek

Svatební šaty bez ramínek jsou zdaleka nejoblíbenějšími nevěstami, které si můžete vybrat. Šaty bez ramínek jsou lichotivé pro jakýkoli tvar těla a budete se cítit úžasně. Pokud nemáte sklon nosit topy bez ramínek, vyzkoušejte si je ve svatebním obchodě. Možná překvapíte sami sebe. Tyto sexy šaty bez ramínek jsou stylem mořské panny, který objímá postavu a lichotí vaší kořisti.

Sexy svatební šaty bez ramínek

Zdroj: @pallascouture

27. Krásné, tmavé nahé krajkové šaty

Zapomeňte na bílou nebo slonovinovou, v této sezóně je barvou tmavý akt. Můžeme vám zaručit, že vejdete do svatebního obchodu a uvidíte stojan krásných svatebních šatů nahé barvy. Stávají se tak oblíbenými u nevěst a dokonce i družiček. Barva nahá, když se spojí s bílou, vydává svěží a sexy atmosféru. Tyto dvě barvy doplní jakýkoli odstín pleti a budou vypadat úchvatně.

Srdíčkové krajkové svatební šaty

Zdroj: @couturebusiness

28. Moderní svatební šaty

Pozdravte svatební šaty 2016. Moderní svatební šaty berou svět útokem. Mnoho nevěst jde spíše do úžasného moderního stylu než do tradičních svatebních šatů. Jen vy víte, po čem vaše srdce touží, jsou to moderní nebo klasické svatební šaty? Pokud se rozhodnete nemít závoj, může to být váš alternativní. Boky vám dodají pocit sytosti a svateb, že chcete a nemusíte mít závoj.

Moderní svatební šaty s ramínky

Zdroj: @brides_selection

29. Korzetové svatební šaty

Svatební šaty ve stylu korzetu vás vtáhnou do pasu. Není nic víc objímání postavy než korzet. Můžete si ho vtáhnout, kolik chcete, a dokonce ho můžete během večera uvolnit.

Prohlédněte si svatební šaty přes korzet

Zdroj: @pallascouture

30. Trendy svatební šaty mořské panny

Svatební šaty mořské panny jsou velmi objímající a naznačují vaši postavu. Pokud jste si jisti svým tělem a chcete se ujistit, že se vám celý čas v posilovně vyplatí, jděte do šatů pro mořskou pannu. Vypadají senzačně a skvěle se nosí celý den i noc. Objímají vaše tělo jako korzet a ve spodní části se vznáší, takže je pro vás snazší chodit ve svatebních botách!

Sexy svatební šaty Berta

Zdroj: @bertabridal

31. Svatební svatební šaty Berta

To křičí nevěsta, svatba a sexy! Jděte na svatební šaty Berta. Jedná se zejména o objímání postavy s hlubokým výstřihem. Určitě zvýrazní vaše křivky a budete vypadat úžasně. Pokud jste stydliví nebo máte svědomí o svém těle, možná to není pro vás, protože ukazuje hodně masa a bude se držet vašich křivek.

Sexy svatební šaty s výstřihem do Berty

Zdroj: @bertabridal

Published
Categorized as Móda