31 nejkrásnějších plesových šatů pro vaši velkou noc

21. Bílé šaty přes rameno

Nízké dívky by se rozhodně měly rozhodnout pro kratší délku, většinou proto, že vás všechen ten materiál jinak utopí. Mírně nad kolena je opravdu dobrá volba, ale nejprve byste si měli zkontrolovat pravidla pro svůj ples. Někteří říkají, že MUSÍTE nosit dlouhou sukni. Případně se rozhodněte pro šaty s nerovným lemem. Kratší délka vpředu stále dává iluzi, že jste „delší“ (jako dosáhnou kratší šaty), ale stále má dlouhou a okouzlující délku vzadu. Je to vítěz celého kola!

Vysoké nízké plesové šaty v bílé barvě

Zdroj: @friendinfashion

22. Jiskřivé dvoudílné šaty se střihem

Je to odvážný pohled, víme to, ale ne úplně nedosažitelný. Plovoucí sukně je například skvělá na zakrytí nohou, pokud se vám nelíbí, ale rozparek umožňuje správné množství sexy. A pokud se vám vaše paže docela líbí, máte ideální příležitost je předvést. Tento materiál také vypadá super svěží. Upřímně řečeno, nemůžeme se dočkat, až se nám to dostane do rukou.

Třpytivě šedé dvoudílné šaty se střihem

Zdroj: @breezebridal

23. Šaty na zádech s flitry

Než se rozhodnete pro plesové šaty bez zádech, musíte vědět několik věcí. Za prvé, nalezení správného spodního prádla vám bude chvíli trvat. Za druhé, čas od času bude trochu chladno. Za třetí, je to odvážné a odvážné a musíte to rozhoupat, pokud to chcete rozhoupat. A tady je návod, jak…

Použijte převaděče zavinovacích podprsenek, aby se tyto šaty snáze nosily, a přitom si poskytujete potřebnou podporu. Pak můžete nosit některé své oblíbené podprsenky bez zbytečných starostí a získáte jistotu, že budete častěji nosit takové okouzlující věci!

Vintage plesové šaty s flitry bez zádech

Zdroj: tumblr.com

24. Černá & Zlato

Je to velmi egyptské, podobné Kleopatře, chcete-li? A proto to milujeme, pokud jsme upřímní. Dalo by vám to ideální příležitost skutečně pohnout tímto pohybem černé oční linky a nahromadit zlaté oční stíny, které jste toužili najít příležitost k nošení. Je to jen jedna noc – houpejte to, jak to myslíte!

Dlouhé černé a zlaté plesové šaty

Zdroj: @jovanifashions

25. Dlouhé bílé plesové šaty

Je to téměř svatební šaty, a to opravdu dělá prohlášení, když jste na lovu nejkrásnějších plesových šatů pro váš velký den. Jsme zamilovaní do spodního okraje sukně a nemůžeme si pomoci, ale myslíme si, že vypadá trochu jako okvětní lístky květiny. Jsou to skvělé šaty pro vysoké a štíhlé dívky a dokonce budou předstírat křivky, pokud nemáte o čem mluvit.

Dlouhé bílé plesové šaty pro černé dívky

Zdroj: tumblr.com

26. Černé flitrové šaty

Myslíme si, že Jessica Rabbit by milovala takové šaty, takové drzé číslo, které se třpytí ve všech správných světlech, ze všech správných důvodů. Můžete si myslet, že houpání flitrů je tvrdá práce, ale musíte to udělat s jistotou. Černá barva okamžitě usnadňuje nošení než například jasně červené šaty ve stylu králíka Jessicy, a pokud budete mít všechno ostatní relativně tlumené, budete vítězit.

Dlouhé černé šaty na flitry

Zdroj: tumblr.com

27. Vínové šaty s otevřenými zády

Další otevřený design, který zcela zapadá do trendu s klecemi a braletami ve stylu gladiátorů, které nosíme od loňského léta. A ten sytě červený odstín? Ano, jsme do toho také určitě zamilovaní. Je to velmi hollywoodské kouzlo, zejména s líčením hollywoodského glam. Myslete na velké červené rty a černé oční linky, kotě a máte o správném nápadu.

Elegantní dlouhé plesové šaty Burgundska

Zdroj: @jovanifashions

28. Jedinečné světle modré šaty

Pokud máte „hruškovitý tvar“, takové šaty jsou pro vás skvělým designem – plnější ve spodní části a lépe padnoucí nahoře. Vaše štíhlá horní polovina jen prosí, aby ji zdobily nádherné krajkové vzorované detaily – jedny z nejkrásnějších plesových šatů, jaké jsme kdy viděli. Co myslíš? Byly by tyto šaty na vrcholu vašeho seznamu?

Jedinečné krátké světle modré plesové šaty

Zdroj: tumblr.com

29. Otevřete šaty s dlouhou mátou

Máte kořist, na kterou můžete být hrdí? Děláte více dřepů než kdokoli jiný, koho znáte? Sakra, rozkývej tu kořist pomocí šatů, které ti to rozkývají. Tyto otevřené dlouhé mátové šaty jsou ideální pro zvýraznění všech vašich nejlepších křivek a ještě lépe jsou stále důstojné a sofistikované. Sexy, drzá a trochu sladká – milujeme to, co vy??

Třpytivé máty dlouhé šaty na ples

Zdroj: tumblr.com

30. Jednoduché, světle růžové midi šaty

Tenhle vám dává moderní pohled na nejkrásnější plesové šaty, strukturované a přizpůsobené číslo, které je velmi podobné mnoha strukturovaným stylům, které nabízí návrhářka Victoria Beckham. Je to vzhled, který znamená podnikání, zvláště s těmi dokonalými botami. Pokud opravdu chcete vystoupit z davu, je to určitě způsob, jak to udělat.

Jednoduché světle růžové plesové šaty

Zdroj: @friendinfashion

31. Černé krajkové šaty

Trend studených ramen je dalším trendem, který teď všichni milujeme, a tyto černé krajkové šaty se všemi elegantními výstřihy jsou dokonalým způsobem, jak rozbít téma na letní ples. Zúžený pas, zkontrolujte. Krásná délka do poloviny lýtek, která je super plochá pro v podstatě každého, zkontrolujte. Vystřižená ramena, pokrývající bingo křídla a přitom předvádějící klíční kosti, zkontrolujte. Má všechno, co byste od plesových šatů mohli chtít, a jsou to šaty, které lze snadno nosit i pro jiné příležitosti.

Roztomilé černé krajkové plesové šaty

Zdroj: @friendinfashion

Doufáme, že se vám tyto nejkrásnější plesové šaty pro váš velký den líbily stejně jako nám, a rozhodně chceme slyšet vaše oblíbené. Dejte nám vědět, co jste měli na sobě nebo co plánujete nosit a zda vás inspiroval některý ze vzhledů, které jsme vám dnes ukázali.

Hlavně mějte skvělý ples! Jsme si jisti, že budete všichni vypadat zatraceně báječně!

Published
Categorized as Móda