41 roztomilých outfitů ke kopírování tuto zimu

31. Kabát medvídka

Must-have na zimu je plyšový medvídek. Tyto kabáty jsou super roztomilé a vypadají útulně a chlupatě. Zde je nádherný příklad plyšového kabátu. Jak vidíte, je vyrobeno z nadýchaného materiálu, který můžete vidět na plyšovém medvídkovi. Tyto kabáty si můžete koupit ve všech různých stylech a barvách online. Takový kabát bude slušet každému outfitu.

Oblečení Teddy Bear Coat

Zdroj: @envogueblonde

32. Roztomilé šaty s vysokými ponožkami a botami

Dále máme elegantní a roztomilý vzhled! Outfit obsahuje krátké šaty, svetr, kabát, dlouhé ponožky a vysoké podpatky. Je to hezký nápad na oblečení, který by byl perfektní pro každý den, kdy se chcete obléknout, ale také být pohodlná. Takový outfit můžete znovu vytvořit s jakýmikoli šaty a botami, v jakékoli barvě.

Roztomilé šaty s vysokými ponožkami a botami

Zdroj: @bohoandbraidsblog

33. Živý žlutý zimní kabát

Svůj vzhled můžete okamžitě oživit skvělým kabátem, jako je tento. Oblečení je světlé barvy a je zakončeno živým kabátem. Jak vidíte, kabát je stylovým doplňkem neutrálního outfitu. Takový žlutý odstín bude slušet i jiným barvám, takže podobný kabát můžete nosit ke všem ostatním outfitům. Je to nádherný nápad na kabát, který přidá zábavu a barvu šedým, zimním dnům.

Zářivý žlutý zimní kabát

Zdroj: @xosara_outfits

34. Stylová sukně, bunda a baret

Díky tomuto oblečení budete mít zimní vzhled a elegantní pařížskou atmosféru. Tento outfit má roztomilou sukni, svetr, kabát, kozačky a krásnou baretku. Něco takového můžete nosit kdekoli od příležitostného nákupního výletu až po večer. Tento zimní outfit milujeme, podobný vzhled bude slušet každému.

Stylová sukně, bunda a baret

Zdroj: @bohoandbraidsblog

35. Divoká kožená sukně a boty

Potřebujete oblečení, ve kterém budete vypadat a cítit se báječně? Pak je to pro vás! Tady máme červený svetr s koženou tužkovou sukní a botami. Jak vidíte, vypadá to tak na 70. léta jako oblečení, které jsme představili dříve. Milujeme tento divoký outfit a můžete si ho znovu vytvořit nebo vyzkoušet koženou sukni s různými botami.

Divoká kožená sukně a boty Outfit Idea

Zdroj: @fashioninspirationmodest

36. Elegantní dlouhý kabát a svetr

Náš další nápad ukazuje oblečení, které je elegantní, pohodlné a útulné. Vzhled má svetr s krásným dlouhým kabátem. K džínům nebo sukni můžete takto nosit kabát a svetr. Oba kusy lze také obléknout nahoru nebo dolů, aby vyhovovaly jakékoli příležitosti. Podobné kousky si můžete koupit online a na každém budou vypadat nádherně.

Elegantní, hnědý dlouhý kabát a svetr

Zdroj: @josieloves

37. All White Winter Outfit Idea

Další oblečení používá bílé a světlé tóny a vypadá, že by se mělo nosit v zimní říši divů! Tento vzhled tvoří svetrové šaty, kozačky a dlouhý, útulný kabát. Takové oblečení by bylo ideální pro zimní dovolenou nebo víkend pryč. Díky němu budete vypadat elegantně a stylově, ať jste kdekoli.

All White Winter Outfit Idea

Zdroj: @majamarko7

38. Útulný a ležérní

Hledáte ležérní oblečení, které vás udrží stylové a útulné na zimu? Pak je to pro vás. Tato dáma má na sobě teplákovou soupravu s roztomilým kloboukem. Vypadá tak uvolněně a trendy. Takový outfit je skvělý pro dny, kdy chcete vypadat dobře, ale také se cítit pohodlně. Můžete znovu vytvořit jakoukoli teplákovou soupravu a klobouk.

Útulný a ležérní zimní outfit

Zdroj: @madrugada_sahar

39. All Black Outfit

Pokud vám nejsou jasné barvy, pak je toto oblečení pro vás. Tento vzhled je vybaven zcela černým oblečením. Černá je elegantní a trendová barva, díky které budete vypadat stylově ze dne na noc. Můžete vytvořit podobný vzhled s džíny nebo si vybrat černou sukni nebo dokonce černé šaty. Všechny černé kombinace budou fungovat!

All Black Outfit Winter Outfit Idea

Zdroj: @harneet094

40. Prohlášení Zimní kabát

Při vytváření zimního šatníku je snazší zvolit minimální a neutrální kousky. Tímto způsobem můžete kombinovat a vždy budete vypadat elegantně. Pokud však chcete svůj outfit oživit, můžete si vybrat kabát. Odvážný kabát dodá vašemu základnímu šatníku jedinečný a trendový vzhled. To je skvělý příklad! Obnovte tento vzhled nebo zkuste jinou barvu a vzor.

Prohlášení Zimní kabát

Zdroj: @majamarko7

41. Neutrální oblečení s Bright Bag

Další snadný způsob, jak do svého vzhledu přidat nejžhavější barvu nebo potisk, je taška. Toto oblečení je neutrální, ale je tam výrazná červená taška. Taška jen dodává stylový nádech barev a předvádí jedinečný styl nositele. K vašemu zimnímu vzhledu můžete přidat jakoukoli tašku, v jakékoli barvě.

Neutrální zimní outfit se světlou taškou

Zdroj: @envogueblonde

Doufáme, že jste se inspirovali našimi roztomilými zimními outfity!

Published
Categorized as Móda