59 roztomilých nápadů na vánoční oblečení

41. Elegantní červeno -bílý outfit

Dále vám ukážeme elegantní a slavnostní oblečení. Toto oblečení je tvořeno odvážným a vánočním červeným topem s bílými kalhotami na míru. Takové oblečení je ideální pro vánoční večírky a jiné speciální události. To je skvělé pro ty, kteří milují klasické červené a bílé barvy, ale kteří je chtějí nosit elegantně. Tento outfit byl vytvořen s halenkou Lovers + Friends Kendall v Rose a širokých kalhotách od Rachel Parcell.

Elegantní červeno -bílý vánoční outfit

Zdroj: @marinamcavoy

42. Slavnostní sametové šaty

Pokud rádi nosíte hezké šaty na prázdniny, pak je to pro vás ideální! Zde máme slavnostní zelené šaty, které jsou vyrobeny z glam sametu. Na šatech jsou také volánky a tenký pásek. Jsou to tak krásné šaty a díky sametu a zelené barvě to opravdu vypadá vánočně. Toto jsou šaty JACK by BB Dakota West Village Velvet Dress a najdete je online.

Slavnostní sametové šaty

Zdroj: @jen_weatherall

43. Flitrové kalhoty a svetr

Šaty a sukně nejsou vaše věc? Pokud ano, máme pro vás řešení! Tato stylová dáma oblékla elegantní svetr s flitrovými kalhotami. Flitrové kalhoty vypadají okouzlující a připravené na párty, ale jejich nošení je pohodlnější. Můžete si obléknout kalhoty jako tyto se svetrem nebo jít na lesklejší top. V každém případě budete vypadat úžasně. Chcete -li obnovit vzhled, budete potřebovat Free People Night Moves Sequin Harem kalhoty a top podle vašeho výběru.

Flitrové kalhoty a svetr

Zdroj: @cellajaneblog

44. Roztomilý vánoční outfit

Dále tu máme další roztomilý, vánoční a útulný outfit. Tentokrát se k krásné flitrové sukni nosil mohutný svetr. Ukazuje to jen další způsob, jak vypadat glam, ale také ležérně. Také vám nabízí další způsoby, jak nosit kombo svetr a sukně. Takový outfit bude skvělý na Štědrý den. Tento vzhled byl vytvořen s flitrovou sukní Free People Trumpet, ale v současné době je k dispozici pouze v černé barvě. Podobné stříbrné sukně lze však nalézt online. Můžete však jít k černé sukni se šedým svetrem – bude to vypadat úžasně!

Roztomilý a pohodlný flitrový vánoční outfit

Zdroj: @stylinbyaylin

45. Stříbrné flitrové šaty

Pokud hledáte hezké společenské šaty, musíte se na to podívat. Zde máme krátké zavinovací šaty, které jsou pokryty stříbrnými flitry. Je to tak jiskřivé a nádherné. Takové šaty budou ideální pro vánoční večírky a velký den. Bylo by to skvělé i pro NYE. Šaty jsou k dispozici na Vault206.

Outfit pro stříbrné flitry

Zdroj: @kristinncoffey

46. ​​Růžový svetr a stříbrná sukně

Nápad na příští vánoční oblečení nabízí další svetr a flitrové kombo. Tentokrát tu máme roztomilý růžový svetr s flitrovou sukní. Je to zábavný a jasný outfit. Znovu to vytvořte, nebo můžete vyměnit růžový svetr za červený nebo zelený. To vám poskytne velmi okouzlující a slavnostní vzhled.

Růžový svetr a stříbrná sukně

Zdroj: @jen_weatherall

47. Vánoční oblečení pro milovníky vína

Tento další nápad je jedním z našich oblíbených! Zde máme oblečení pro milovníky vína. Tento sváteční fashionista má na sobě top s nápisem „Vidí tě, když piješ“, ​​což je zábavná verze klasické vánoční písně. Nosila ji s roztomilým mikulášským kloboukem a vychutnává si sklenku vína. Tato trička jsou k dispozici na sensiblechaos28. Tento top lze samozřejmě nosit, pokud milujete pivo, koktejly nebo jakýkoli jiný alkoholický nápoj.

Vtipný vánoční outfit pro milovníky vína

Zdroj: @sierrainthecity

48. Zelený top a roztomilá červená sukně

Dále tu máme sváteční oblečení s vintage atmosférou. K outfitu patří vánoční vánoční zelený top s krásnou a výraznou červenou sukní. Milujeme sukni, protože vypadá jako něco, co by se nosilo v padesátých letech o Vánocích. Je to zábavný a ohromující vzhled, který bude vyhovovat každému. Podobné topy a sukně najdete na internetu.

Zelený a červený nápad na vánoční oblečení

Zdroj: @vandifair

49. Zábavný a slavnostní outfit

Pokud milujete prázdniny a chcete oblečení, které je zábavné a slavnostní, pak je to pro vás. Tady máme vánoční svetr, který se nosí s krátkou flitrovou sukní. Flitry jsou lesklé a svetr je ideální na Vánoce. Tento vzhled byl vytvořen s mikinou Fa La La La Sweater a Sequin Drape od TOPSHOP.

Zábavný a slavnostní nápad na oblečení

Zdroj: @vandifair

50. Flitrová sukně a slavnostní červený svetr

Máte rádi flitrové sukně a svetry? Pokud ano, musíte to vidět. Zde máte sukni ze stříbrné tužky, která se nosí s červeným svetrem a roztomilými doplňky. Jak vidíte, slavnostní červená vypadá se stříbrnými flitry úžasně. Jedná se o další oblečení, které lze nosit na Štědrý den nebo na večírky.

Flitrová sukně a slavnostní červený svetr

Zdroj: @cellajaneblog

Published
Categorized as Móda